PHILIPS „Blu-ray“ DVD BDP7750/12

New

  • Konvertuokite „Full HD“ turinį į 4K „Ultra HD“ skiriamąją gebą
  • Mėgaukitės „Miracast™“ sertifikuotu įrenginio turiniu savo televizoriuje
  • Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių
  • „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas
  • „Blu-ray“ 3D diskų įrašo perklausa „Full HD“ 3D patirčiai namuose

More details

This product is no longer in stock

179,00 €

More info

Konvertuokite „Full HD“ turinį į 4K „Ultra HD“ skiriamąją gebą

Žiūrėkite mėgstamus filmus ir nuotraukas ir mėgaukitės anksčiau neregėta kokybe. Dėl BDP7750 veikiančios vaizdo konvertavimo funkcijos 4K televizoriuje galėsite žiūrėti itin ryškius ir aiškius vaizdus, nes 4K x 2K standartinius HD filmus ir nuotraukas paverčia net keturis kartus tikslesniais.

4K „Ultra HD“ konvertavimo technologija

Mėgaukitės „Miracast™“ sertifikuotu įrenginio turiniu savo televizoriuje

„Miracast™“ – tai technologija, kuri suteikia galimybę vartotojams mėgautis „Android“ telefonų ir planšetinių kompiuterių turiniu televizoriuje. Viską, kas yra jūsų telefone, galite iš karto peržiūrėti televizoriaus ekrane. Žiūrėkite nuotraukas, vaizdo įrašus ir „YouTube“, žaiskite mobiliuosius žaidimus dideliame televizoriaus ekrane belaidžiu ryšiu.*

Miracast™

7.1 erdvinis kanalo garsas geriausiai kino patirčiai

Mėgaukitės geriausio garso potyriu su įvairių tipų turiniu. Žiūrint filmą, jus pasieka pilnutinis 7.1 erdvinis garsas, kuris panardina jus į veiksmą. Klausantis muzikos, kur nereikia erdvinio garso, sistema intuityviai paskirsto jį į 2.1 stereo garsą, kuriame muzika pateikiama geriausioje formoje. Žinoma, visada galite pasirinkti iš jūsų „Blue-ray“ galimų išankstinio nustatymo režimų, nuo skaidraus stereo ar 7 kanalų stereo iki „Dolby TrueHD“ ir „DTS Master Audio“ 7.1 erdvinio garso geriausiai aukštos raiškos patirčiai.

7.1 erdvinis kanalo garsas

Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

„Philips“ namų kino sistemos su „Blu-ray“ grotuvu ir „Smart TV“ suteikia daugybę puikių galimybių, įskaitant „Net TV“, „SimplyShare“ ir „MyRemote“. „Net TV“ pateikia daug interneto informacijos ir pramogų į jūsų televizorių, pavyzdžiui, užsakomus vaizdo įrašus. „SimplyShare“ leis pasiekti nuotraukas, muziką ir filmus, įrašytus kompiuteryje, patogiai sėdint ant savo sofos. Valdykite namų kino sistemą savo išmaniuoju telefonu / planšetiniu kompiuteriu, naudodami „Philips MyRemote“ programą.

Smart TV

„CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas

„Philips CinemaPerfect HD“ procesorius siūlo naują ryškesnių ir aiškesnių vaizdų atkūrimo standartą. Šis išmanus procesorius sumažina triukšmą ir paryškina vaizdus – taip jums suteikiama aukštesnė vaizdo kokybė nei anksčiau. Vaizdo triukšmo sumažėjimas ir žymus patobulinimas sumažina triukšmą, sukuriamą, kai vaizdas yra suglaudintas MPEG formatu. Įdiegus patobulintą spalvų apdorojimo funkciją procesorius sukuria ryškius ir gilius vaizdus ekrane.

„CinemaPerfect HD“

„Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas

„DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ suteikia 7.1 kanalų aukščiausios kokybės garsą iš „Blu-ray“ diskų. Atkuriamo garso beveik neįmanoma atskirti nuo studijose girdimo garso, todėl girdėsite būtent tai, ką girdi kūrėjai. „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ – visapusiška didelės raiškos pramogų patirtis.

„Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA

„Blu-ray“ 3D diskų įrašo perklausa „Full HD“ 3D patirčiai namuose

„Full HD“ 3D suteikia gylio iliuziją, kad galėtumėte dar labiau mėgautis realistiškesne kino filmo peržiūra savo namuose. Atskiri vaizdai kairei ir dešinei akims įrašyti 1920 x 1080 „Full HD“ kokybe ir pakaitomis rodomi dideliu greičiu ekrane. Žiūrint šiuos vaizdus pro specialius akinius, kurie sinchronizuodami atidaro ir uždaro kairįjį ir dešinįjį lęšius keičiantis vaizdams, sukuriamas „Full HD“ 3D vaizdo pojūtis.

„Blu-ray“ 3D diskų įrašo perklausa

Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais

Mėgaukitės 3D filmų teikiamais maloniais pojūčiais savo namuose žiūrėdami 2D filmus. Tiesioginiam 3D konvertavimui naudojamos naujausios skaitmeninės technologijos, kurias pasitelkus analizuojamas 2D vaizdo turinys atskiriant pirmojo plano ir fone esančius objektus. Taip sukuriama tiksli objektų schema, pagal kurią įprastiniai 2D vaizdo formatai konvertuojami į nepakartojamus 3D vaizdus. Naudodami suderinamą 3D televizorių dabar galite mėgautis „Full HD“ 3D vaizdais.

Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D

Pritaikytas „Skype™“ leis be vargo mėgautis aukštos kokybės vaizdo telefoniniu ryšiu

Suteikite naują dimensiją savo skambučiams ir bendraukite su draugais ir giminaičiais tarsi būtumėte kartu su jais. Paprasčiausiai prijunkite pasirinktą* „Skype™“ kamerą prie savo namų kino arba „Blu-ray“ leistuvo ir mėgaukitės HD vaizdu bei puikia garso kokybe įsitaisę ant sofos. Naudokite gerai pažįstamą „Skype™“ kontaktų sąrašą iš savo turimos „Skype™“ paskyros ir pradėkite skambinti! „Skype™“ kamera, parduodama atskirai.

Pritaikytas „Skype™“

Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus

„Philips MyRemote“ programa leidžia naudoti „iPhone“, „iPod Touch“ ar „Android“ išmanųjį telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą, valdantį jūsų „Philips“ tinklo AV produktus. Programa automatiškai atpažįsta jūsų* „Philips“ „Blu-ray“ grotuvą, namų kino teatrą ar „Streamium“ garso sistemą, sujungtą su jūsų namų „Wi-Fi“ tinklu, ir jūs galite valdyti prietaisus iš bet kurios namų vietos. O jei turite daugiau nei vieną „Philips“ tinklo AV produktą, programa leis perjungti jas ir valdyti kiekvieną jų atskirai. Ši nemokama programa buvo išskirtinai sukurta „Philips“.

„MyRemote“ programa

USB 2.0 groja video/muziką iš USB atminties/ standžiojo disko tvarkyklės

„Universal Serial Bus“ (USB) yra gamyklinis standartas, naudojamas greitam ir lengvam jungimuisi su kompiuteriu, periferiniais, mobilias ir elektroniniais įrenginiais. USB 2.0 jungtis suteikia geresnę ir greitesnę kokybę - iki 40 kartų greičiau nei USB 1.0, duomenų perdavimo sparta padidėja nuo 12 Mbps iki 480 Mbps. Įjungus, atliekama automatinė konfigūracija. Visa, ką jums reikia padaryti su USB 2.0 jungtimi, tai įjungti savo USB nešiojamą prietaisą ar standžiojo disko tvarkyklę, pasirinkti filmą, muziką ar nuotraukas ir leisti juos.

Lietimui jautrūs klavišai – intuityvus valdymas

Pakanka lengvai paliesti jutiklinį klavišą, kad būtų užregistruota jūsų įvestis. Nebereikės stipriai spaudyti gaminio klavišų!

Integruota „WiFi“ 2x2 – greitesnis ir platesnis belaidis sklidimas