PHILIPS Hi-Fi micro BTB8000/12

New

 • Audio formatai CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD
 • FM Radijas
 • 150 W RMS bendra išvesties galia
 • „Bluetooth“
 • Du atkūrimo / įkrovimo USB prievadai
 • DAB+ radija

More details

This product is no longer in stock

329,00 €

More info

 • Įmontuotas VU (garsumo vienetų) matuoklis rodo įeinančio signalo lygį

  Įmontuotas VU (garsumo vienetų) matuoklis rodo įeinančio signalo lygį

  Įmontuotas VU (garsumo vienetų) matuoklis nurodo muzikos signalo lygį kiekviename šaltinio režime. Taip galite patikrinti, ar įeinantis signalas nėra per aukštas arba per žemas. Modeliuose, kurie palaiko išorinius šaltinius, tokius kaip garso įėjimas arba „Bluetooth“, galite reguliuoti išėjimo iš prietaiso garsumą (jei galima) ir nustatyti tinkamą muzikos lygį, kad garso kokybė iš šaltinio būtų optimali.

 • „Bluetooth“ budėjimo režimas visada įjungtas, kad būtų lengva prijungti iš naujo

  „Bluetooth“ budėjimo režimas visada įjungtas, kad būtų lengva prijungti iš naujo

  Vieną kartą prijungus išmanųjį prietaisą, „Philips“ muzikos sistemą galima pažadinti iš budėjimo režimo naudojant išmaniojo prietaiso „Bluetooth“ funkciją. Be to, taip įjungiamas „Bluetooth“ šaltinis, tad galima greitai ir lengvai bet kuriuo metu srautiniu būdu siųsti muziką.

 • Išmaniajam prietaisui skirtas greitas ir veiksmingas USB įkrovimas

  Išmaniajam prietaisui skirtas greitas ir veiksmingas USB įkrovimas

  USB prievadas skirtas ne tik muzikai atkurti. Pažangi USB galios valdymo sistema palaiko 2 A greitojo įkrovimo srovę, kad išmanusis prietaisas būtų greitai įkrautas muzikos sistemai veikiant budėjimo režimu.

 • Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvesties jungtis leidžia tiesiogiai atkurti muziką iš nešiojamųjų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, garso įvestį naudoti labai patogu, nes visa, ko jums reikia, – prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Dėl garsiakalbių sistemos su žemųjų dažnių atspindžio funkcija sodriais žemaisiais dažniais galite mėgautis iš kompaktiškų garsiakalbių sistemos. Ši sistema skiriasi nuo kitų įprastinių garsiakalbių sistemų, nes joje yra papildomas žemųjų dažnių vamzdis, kuris akustiškai suderintas su žemųjų dažnių garsiakalbiu, todėl iš sistemos skleidžiami optimalūs žemieji garsai. To rezultatas – sodresni ir mažiau iškraipyti žemųjų dažnių garsai. Sistema veikia rezonuodama oro srautą žemųjų dažnių vamzdyje ir sukurdama tokią pat vibraciją kaip įprastiniuose žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiams būdingu jautrumu sistema išplečia bendrą žemųjų dažnių garsų diapazoną ir sukuria visiškai naują tokių garsų dimensiją.

 • Suderinamumas su DAB ir FM leis mėgautis visomis radijo galimybėmis

  Suderinamumas su DAB ir FM leis mėgautis visomis radijo galimybėmis

  DAB (skaitmeninė garso transliacija) skaitmeninis radijas, savo galimybėmis lenkiantis FM analogines transliacijas, yra naujas būdas transliuoti radijo laidas antžeminių siųstuvų tinklu. Jis suteikia klausytojams daugiau pasirinkimų ir informacijos, perteikiamos aiškiu, be traškesių, kokybišku garsu. Technologija leidžia imtuvui prisijungti prie stipriausio aptikto signalo. DAB skaitmeninių stočių dažnių nereikia įsiminti, programos suderinamos pagal stoties pavadinimą, todėl keliaujant jų nereikia suderinti iš naujo.

 • Leiskite MP3-CD, CD ir CD-R/RW

  Leiskite MP3-CD, CD ir CD-R/RW

  MP3 („MPEG 1 Audio layer“ 7,6 cm (3 col.) yra revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant didelės skaitmeninės muzikos rinkmenos gali būti sumažinamos iki 10 kartų, radikaliai nepakeičiant garso kokybės. MP3 tapo standartiniu garso glaudinimo formatu, naudojamu pasauliniame žiniatinklyje, jis suteikia galimybę greitai ir lengvai persiųsti garso rinkmeną.

 • „USB Direct“ lengvai MP3 muzikos perklausai

  „USB Direct“ lengvai MP3 muzikos perklausai

  Dėl neribojamo failų persiunčiamumo galite mėgautis patogia ir malonia prieiga prie daugiau skaitmeninės muzikos įrašų naudodamiesi integruotu „USB Direct“.

 • Aukštų tonų stiprintuvas detaliam ir natūraliam garsui

  Aukštų tonų stiprintuvas atkuria aiškius aukštus ir vidutinius dažnius, kurie patobulina bendrą garsiakalbių garso aiškumą. Perteikiant harmoningą neiškreipto ir bespalvio garso derinį, aukštų tonų stiprintuvas siūlo didesnį balso aiškumą, instrumentų tyrumą ir natūralius tonus – balansą tarp garso kokybės ir žemų dažnių garsiakalbių.

 • Diskanto ir žemųjų dažnių reguliavimas lengvam aukštų ir žemų tonų nustatymui

  Diskanto ir žemieji dažniai yra išlyginamoji savybė, kontroliuojanti garso įrašo aukštų ir žemų dažnių garso lygius. Diskantas reguliuoja aukštų muzikos tonų stiprėjimą, o žemieji dažniai - žemų. Galima lengvai sustiprinti ar susilpninti žemuosius ir aukštuosius tonus naudojantis „žemyn“ ir „aukštyn“ mygtukais arba nekeisti diskanto ir žemųjų dažnių bei klausytis muzikos tokios, kokia ji buvo įrašyta. Diskanto ir žemųjų dažnių reguliavimas suteikia galimybę klausytis muzikos taip, kaip pageidaujate.