SoundBar Philips TAB8505/10

New

 • Galia 240 W RMS
 • 2.1 kanalų garso kolonėlė
 • Bevielė žemo dažnio kolonėlė
 • Namų kino sistema su Dolby Atmos®
 • Wi-Fi / Bluetooth jungtys
 • Spotify Connect / AirPlay 2 / DTS Play-Fi
 • HDMI eARC/ARC jungtis / USB audio
 • Optinė jungtis
 • Garantija 24 mėn

More details

Warning: Last items in stock!

229,00 €

More info

Su iš priekio sklindančiu garsu

 • Maks. 240 W, belaid. žem. daž. garsiak.
 • „Dolby Atmos®“
 • Veikia su „DTS Play-Fi“
 • Prisijungia prie pagalb. balso programų
Išmanioji garso kolonėlė. Kinematografinis garsas

Išmanioji garso kolonėlė. Kinematografinis garsas

Ši garso kolonėlė viskam, ką žiūrite, ir kiekvienam mėgstamam garso takeliui suteikia naują garso dimensiją. 2.1 kanalų dėka garso takeliai yra sodresni, efektai griausmingesni ir dialogas aiškesnis. Belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis suteikia stiprumo kiekvienam sprogimui ir kiekvienam smūgiui.

„Dolby Atmos“. Sustiprinkite jaudulį

„Dolby Atmos“. Sustiprinkite jaudulį

Sustiprinkite dramą, kad ir ką žiūrėtumėte. Ši su „Dolby Atmos“ veikianti garso kolonėlė atkuria gylio ir aukščio dimensijas bei sukuria virtualų trijų dimensijų erdvinį garsą, kuris sklinda virš jūsų ir aplink jus.

„Play-Fi“. Nuo garso keliuose kambariuose iki erdvinio garso

„Play-Fi“. Nuo garso keliuose kambariuose iki erdvinio garso

Dėl paprasto „Play-Fi“ suderinamumo ši garso kolonėlė taps jūsų kelių kambarių sistemos žvaigžde. Galite sinchronizuoti su „Play-Fi“ suderinamus garsiakalbius, kad girdėtumėte garsą keliuose kambariuose, arba netgi sukurti tikrą erdvinio garso sistemą – visa tai padarysite su programa „Philips Sound“ arba „Play-Fi“.

Prisijungia prie mėgstamiausių prietaisų, kuriuose veikia pagalbinė balso programa

Prisijungia prie mėgstamiausių prietaisų, kuriuose veikia pagalbinė balso programa

Paprašykite su „Alexa“ veikiančių prietaisų ar bet kurio su „Google Assistant“ veikiančio garsiakalbio paleisti muziką per garso kolonėlę. Labiau patinka „Siri“? Ši garso kolonėlė veikia su „Apple AirPlay 2“, tad galite paprašyti ir jos. Įjunkite muziką. Praleiskite dainas. Viską atliksite laisvomis rankomis.

„Stadium EQ“ režimas. Jausitės taip, tarsi ten būtumėte

Pajuskite tiesiogiai transliuojamo sporto jaudulį tiesiog svetainėje. „Stadium EQ“ režimas prikausto aplink girdimu minios garsu, atrodo taip, tarsi sėdėtumėte stadione! Pajuskite jaudulį kiekvienu svarbiu momentu ir tuo pačiu girdėkite itin aiškius komentarus.

Lengvai prijunkite prie mėgstamų šaltinių

Klausant muzikos, su „Spotify Connect“ galite transliuoti „Spotify“ geriausios kokybės signalą per „Wi-Fi“. Taip pat galite transliuoti aukštos kokybės grojaraščius iš mobiliojo prietaiso naudodami „Apple AirPlay 2“ arba „Bluetooth“. Žiūrėdami filmus ir žaisdami bei naudodamiesi 4K perdavimu galite prijungti 4K HDR vaizdo šaltinius ir dėl to nesuprastės rezoliucija.

„HDMI eARC“. Mėgaukitės naujausiais erdvinio garso formatais

Nepraraskite nė vieno derinio elemento, kai esate įsijautę į dramą. Ši garso kolonėlė veikia su „HDMI eARC“ – didelės spartos jungtimi, leidžiančia iki galo patirti pažangių garso formatų, pvz., „Dolby Atmos“, efektą. Be to, garso kolonėlėje yra du HDMI įėjimai.

Išskirtinis geometrinis dizainas. Paprasta pastatyti

Šios garso kolonėlės dizainas unikalus, nuožulnus ir nuosaikus. Prireikus pritvirtinti, su pridedamais sieniniais laikikliais turėsite daug galimybių. Dėl kompaktiško dizaino galingą žemųjų dažnių garsiakalbį galėsite lengvai paslėpti.