TV Sony KD-65AG9 OLED

New

More details

This product is no longer in stock

2 849,00 €

Data sheet

Diagonal screen size 65 inch
Display Technology OLED
Image Processing „Picture Processor X1™ Ultimate“
screen Resolution Ultra HD
Smart TV Yes, Android
Digital tuner 2x DVB-T/T2/C/S/S2
Sound 20 W + 20 W + 10 W + 10 W
Ambilight No
Facilities Wi-Fi, Smart TV, Android
VESA mounting 300 x 300 mm
Energy B

More info

Tobula vaizdo ir garso harmonija

Realistiškų vaizdų ir akustikos harmonija leis pasijausti įvykių centre. Detalūs vaizdai, suderinti su mūsų „Sound-from-Picture Reality™“ technologija, užtikrina stulbinančią garso ir vaizdo harmoniją.

Nepaprastai tikroviška

„Picture Processor X1™ Ultimate“ procesorius su analogų neturinčia apdorojimo galia ekrane aptinka šimtus skirtingų objektų ir išmaniai padidina šviesumą, detalumą bei pagerina spalvas, todėl stebimas vaizdas tampa aiškus, ryškus ir neįtikėtinai tikroviškas.

Maksimaliai perteikiamas kiekvienos spalvos OLED kontrastas

Šis OLED televizorius su vaizdo procesoriumi „X1™ Ultimate“ suderina sodrią juodą spalvą ir natūralias OLED spalvas, o „Pixel Contrast Booster™“ pagerina spalvų kontrastą esant ryškiam apšvietimui. Kad ir ką bežiūrėtumėte, kiekviena smulki detalė atgyja, o vaizdas perteikiamas ryškiomis spalvomis.

Sound-from-Picture Reality™

Dėl „Acoustic Surface Audio+™“ technologijos garsas pasiekia jus iš skirtingų pusių – visai kaip koncertų salėje. Dvi pavaros ir du galingi žemųjų dažnių garsiakalbiai sukuria daugiamačio garso efektą, perkeliantį pramogas į visiškai naują lygį.