TV PHILIPS 32PHS5507/12

New

  • 80 cm (32 in)
  • „HD“ LED TV
  • Imtuvas DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • „Philips Pixel Plus HD“
  • Garantija 24 mėn

More details

169,00 €

209,00 €

-40,00 €

Data sheet

Diagonal screen size 32 inch
Display Technology LED
Image Processing „Pixel Plus HD“
screen Resolution HD Ready
Smart TV No
Digital tuner DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2
Sound 10 W RMS
Ambilight No
Connections HDMI jungčių skaičius 2 USB jungčių skaičius 1 Kitos jungtys: Bendroji sąsaja „Plus“ (CI+) Skaitmeninis garso išėjimas (optinis) Ausinių išvestis Paslaugos jungtis Antenos F tipas Garso įvestis (VGA / DVI)
VESA mounting 100 X 100 mm
Energy SDR energinė klasė E Įjungto režimo SDR energijos poreikis 26 kWh/1000 h
Made in Poland

More info

SUSIPAŽINKITE NAUJAS MODELIS 2022

2 HDMI jungtys. 1 USB jungtis.

2 HDMI jungtys. 1 USB jungtis.

Tobulai tinka mažesnėms erdvėms. Paruoštas ateičiai.

Su šiuo kompaktišku televizoriumi galėsite žiūrėti serialus lovoje, naujienas gamindami maistą arba naudoti jį kaip papildomą monitorių darbo vietoje. Jo ekranas gali būti įvairių dydžių, o mūsų pakuotėms ir užpildymo medžiagoms naudojamas perdirbtas kartonas ir popierius.

Ryškus vaizdas. „Philips“ LED televizorius.

Mėgaukitės visu „Philips“ LED televizoriuje matomu turiniu. „Philips Pixel Plus HD“ sistema optimizuoja vaizdo kokybę, kad matytumėte ryškius vaizdus, sodrias spalvas ir natūralius judesius. Kaskart džiaukitės pačiu geriausiu vaizdu.

„Pixel Plus HD“. Aiškūs vaizdai iš bet kokio šaltinio.

„Philips Pixel Plus HD“ sistema optimizuoja vaizdo kokybę, kad vaizdas būtų ryškus, o kontrastas gražus. Tad nesvarbu, ar transliuosite turinį iš interneto, ar žiūrėsite kabelinę televiziją, mėgausitės ryškesniais vaizdais su sodresniais baltais ir juodais atspalviais.

Prijunkite viską, ką mėgstate.

Prijunkite raktą prie vieno iš televizoriaus HDMI jungčių ir džiaukitės išmaniomis televizoriaus funkcijomis, kurias teikia mėgiamas transliavimo paslaugų teikėjas. Galite naudoti USB jungtį muzikai leisti iš USB disko arba net galite prijungti retro konsoles arba senus kompiuterius per VGA jungtį.