TV Samsung QE50Q60AAU

New

  • 125 cm (50 in)
  • Televizorius „QLED 4K Ultra HD“
  • Procesorius "Quantum Processor Lite 4K"
  • DVB-T2CS2
  • Garantija 24 mėn

More details

This product is no longer in stock

529,00 €

599,00 €

-70,00 €

Data sheet

Diagonal screen size 50 inch
Display Technology QLED 4K
Image Processing „Quantum Processor Lite 4K“
screen Resolution Ultra HD
Smart TV Yes
Image quality 3100 PQI
Digital tuner DVB-T2CS2
Sound 20 W
Ambilight No
Facilities „Samsung SMART TV“ „Tizen™“
Connections HDMI, USB, Optical out, Wi-Fi,„Ethernet“ LAN RJ-45, CI lizdas
VESA mounting Taip
Energy Energijos efektyvumo klasė G, Energijos sąnaudos (maks.) 140 W, El. energijos sąnaudos (tipinės) 67 W
Made in Slovakija

More info

Žaidimą keičiančios scenos visa apimtimi

„Super Ultrawide GameView“ ir žaidimų juosta

21: 9 ir 32: 9 ekrano santykis suteikia jums papildomą žiūrėjimo sritį, kurios reikia, jei norite padidinti žaidimų potyrį ir laimėti. Optimizuokite žaidimą naudodamiesi „Game Bar“ - ekrano meniu, kuris leidžia realiuoju laiku koreguoti ekrano santykį, įvesties vėlavimo patikrą, FPS, HDR, belaidžių ausinių nustatymus ir dar daugiau.

* „Super UltraWide GameView“ galima naudoti tik UltraWide palaikančiuose žaidimuose ir kompiuteriniuose žaidimuose. * Kai kurie žaidimai gali nepalaikyti šios funkcijos arba jos gali būti ribotos. * Gali reikėti pakeisti ekrano skiriamąją gebą iš išorinio įrenginio. * Negalima naudoti su Q60A 32"

 
QLED TV 32:9 and 16:9 aspect ratio options of super ultrawide gameview which are being accessed during video game gameplay through QLED TV Game Bar which allows more in-game controls of various settings.

Dirbk ir mokykis iš namų

PC ant TV

Mėgaukitės kiekviena galimybe. Lengvai pasiekite savo kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ir mobilųjį telefoną per televizorių.

* Nuotolinis ryšys su asmeniniu kompiuteriu palaikomas tik „Windows 10 Professional“ ar naujesnėms versijoms ir „Mac OS 10.5“ ar naujesnėms versijoms. * Norint prijungti išmanųjį telefoną su „Samsung Dex“ reikia suderinamo mobiliojo prietaiso. * Paslaugų prieinamumas gali keistis be išankstinio įspėjimo. * Būtinas interneto ryšys televizoriuje ir asmeniniame kompiuteryje.
 
In a living room home office, QLED TV screen shows PC on TV feature which allows home TV to connect to office PC.

Viską matykite viename ekrane

Multi View

Tuo pačiu metu, viename ekrane, žiūrėkite, kas vyksta jūsų televizoriuje ir mobiliajame telefone. Nesvarbu, ar tai tiesioginė sporto statistika, ar žaidimų vaizdo vadovai. Kaip niekada anksčiau paprastai prijunkite telefoną ir naudokitės kelių ekranų funkcija.

A group of people use QLED TV Multi view feature to enjoy a football match and view play-by-play information at the same time on the same screen.

* Palaiko „Android OS“ ir „iOS“ pagrįstą išmanųjį telefoną. Išsamesnės informacijos apie suderinamus mobiliuosius įrenginius rasite palaikymo puslapyje.