TV PHILIPS 43PUS7608/12

New

More details

This product is no longer in stock

349,00 €

399,00 €

-50,00 €

Data sheet

Diagonal screen size 43 inch
Display Technology 4K Ultra HD LED
Image Processing „Pixel Precise Ultra HD“
screen Resolution Ultra HD
Smart TV Yes
Image quality HLG (hibridinis gama logaritmas), Suderinama su HDR10+ , „Dolby Vision“
CPU „Dual Core“
Digital tuner DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Sound 2 x 10 W
Ambilight No
Facilities „Smart TV“ su nauja OS, „Philips“ parduotuvė, Veikia su „Alexa“, Veikia su „Google Home“
Connections 3 HDMI, 2 USB (foto, muzika, video), Wi-Fi, Optical OUT, Network
VESA mounting 200 x 100mm
Energy SDR energinė klasė F Įjungto režimo SDR energijos poreikis 51 kWh/1000 h HDR energinė klasė G Įjungto režimo HDR energijos poreikis 89 kWh/1000 h
Made in Poland

More info

SUSIPAŽINKITE NAUJAS MODELIS 2023

Itin aiškus vaizdas. Jaudinantis žiūrėjimas.

Itin aiškus vaizdas. Jaudinantis žiūrėjimas.

Kad ir ką žiūrėtumėte, šis 4K LED televizorius rodo ryškų, itin aiškų vaizdą bei sodrias spalvas. Be to, televizorius veikia su visais pagrindiniais HDR formatais, todėl transliuodami HDR turinį matysite daugiau detalių tamsiose ir šviesiose vaizdo vietose.

Kinematografinis vaizdas ir garsas. „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

Kinematografinis vaizdas ir garsas. „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

Su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ filmai, laidos ir žaidimai atrodo ir skamba neįtikėtinai. Pamatykite vaizdą taip, kai jį kūrė režisierius – daugiau jokių nuviliančių scenų, kurios yra per tamsios, kad ką nors matytumėte! Aiškiai girdėkite kiekvieną žodį. Girdėkite garso efektus taip, tarsi viskas iš tikrųjų vyktų aplink jus.

Puikus televizorius. Jokio vargo. „Philips Smart TV“.

Mūsų naujasis išmanusis televizorius veikia greitai. Jums patinka serialai? Galite žiūrėti tiesiog namų ekrane. Jei ieškote ko nors naujo, galite naršyti kategorijas, pvz., veiksmo filmų ar dramų, ir vienoje vietoje matyti geriausių transliacijų pasiūlymus.

Valdymas balsu. Veikia su „Google Assistant“* ir „Alexa“.

Galite rinktis iš kelių pagalbinių balso programų! Naudodamiesi „Google“ išmaniaisiais garsiakalbiais, galite valdyti televizorių ir paprašyti „Google Assistant“ rasti laidas ir filmus. Arba galite prašyti „Alexa“ naudodamiesi su „Alexa“ veikiančiais prietaisais.

Plonas televizorius. Paruoštas ateičiai.

Beveik berėmis išmanusis televizoriaus ekranas dera praktiškai prie bet kurio interjero, o dėl plonos, tamsiai pilkos kojelės atrodo, tarsi ekranas kybotų. Mūsų pakuotėms naudojamas FSC sertifikuotas perdirbtas kartonas, o mūsų spausdintinei medžiagai naudojamas perdirbtas popierius.

Puikiai tinka žaisti. KAD ir maža įvesties delsa su bet kuria konsole.

Su HDMI 2.1 geriausiai pasinaudosite konsolės funkcijomis ir džiaugsitės greitu žaidimu bei sklandžia grafika. HDMI ryšys, veikianti KAD funkcija ir mažos įvesties delsos nustatymas įjungiami automatiškai, kai įjungiate konsolę.