(Pažeista pakuotė) TV PHILIPS 65PUS8507/12

New

Pažeista pakuotė!!!

More details

Warning: Last items in stock!

700,00 €

Data sheet

Diagonal screen size 65 inch
Display Technology 4K Ultra HD LED
Image Processing „P5 Picture Engine“
screen Resolution Ultra HD
Smart TV Yes, Android
CPU Quad Core
Skype HDR10 / HLG (hibridinis gama logaritmas)
Digital tuner DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Sound 20 W
Ambilight Yes
Facilities Ambilight 3XL, Wi-Fi, „Android TV™ 11“ (R), Google Play Store“ ir „Philips App Gallery“. Valdymas balsu - „Google Assistant“.
Connections 4 HDMI, 2 USB (foto, muzika, video), Optical OUT, Network
VESA mounting 300x300mm
Energy SDR energinė klasė G Įjungto režimo SDR energijos poreikis 109 kWh/1000 h HDR energinė klasė G Įjungto režimo HDR energijos poreikis 217 kWh/1000 h
Made in Poland

More info

SUSIPAŽINKITE NAUJAS MODELIS 2022

Magiška „Ambilight“. Tik iš „Philips“.

Magiška „Ambilight“. Tik iš „Philips“.

Su „Philips Ambilight“ puiki „Philips“ televizoriaus žiūrėjimo patirtis tampa dar geresnė! LED lemputės aplink televizoriaus kraštą švyti ir keičia spalvą. Jos puikiai sinchronizuojamos su ekrane rodomo veiksmo arba muzikos spalvomis. Jos skleidžia šilumą ir kausto dėmesį. Svarstysite, kaip galėjote mėgautis televizija be jų.

Ryškus vaizdas. „Philips“ 4K UHD LED televizorius.

Ryškus vaizdas. „Philips“ 4K UHD LED televizorius.

Mėgaukitės visu 4K UHD LED televizoriuje matomu turiniu. „Philips Pixel Precise Ultra“ sistema optimizuoja vaizdo kokybę, kad matytumėte ryškius vaizdus, sodrias spalvas ir natūralius judesius. Kaskart džiaukitės pačiu geriausiu vaizdu.

Kinematografinis vaizdas ir garsas. „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

Kinematografinis vaizdas ir garsas. „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

Su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ filmai, laidos ir žaidimai atrodo ir skamba neįtikėtinai. Pamatykite vaizdą taip, kai jį kūrė režisierius – daugiau jokių nuviliančių scenų, kurios yra per tamsios, kad ką nors matytumėte! Aiškiai girdėkite kiekvieną žodį. Girdėkite garso efektus taip, tarsi viskas iš tikrųjų vyktų aplink jus.

Tiesiog išmanus. „Android“ televizorius.

Tiesiog išmanus. „Android“ televizorius.

Savo „Philips Android“ televizoriuje norimą turinį matysite tuomet, kai norėsite. Galite individualiai pritaikyti pradžios ekraną, kad jame būtų rodomos mėgstamos programos, būtų paprasta paleisti mėgstamų filmų ir laidų transliacijas. Arba pasirinkite žiūrėti nuo ten, kur baigėte.

Valdymas balsu. Veikia su „Google Assistant“.

Valdymas balsu. Veikia su „Google Assistant“.

„Philips Android“ televizorių galite valdyti balsu naudodami bet kurį garsiakalbį, kuriame veikia „Google Assistant“, arba nuotolinio valdymo programėlę „Android TV“. Norite surasti programėles, transliuoti turinį ar žaisti žaidimus? Tiesiog paprašykite.