TV PHILIPS 55PUS8818/12

New

EISA-Award-Philips-55PUS8808.png

More details

699,00 €

799,00 €

-100,00 €

Data sheet

Diagonal screen size 55 inch
Display Technology 4K Ultra HD LED
Image Processing „P5 Picture Engine“ - 120Hz
screen Resolution Ultra HD
Smart TV Yes, Android
CPU Quad Core
Skype HDR10+ / HLG (hibridinis gama logaritmas)
Digital tuner DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Sound 40 W
Ambilight Yes
Facilities „Google TV™“ , „Google Paieška", „YouTube“, „Apple TV“, „Netflix“, „Geforce Now“
Connections 4 HDMI, 2 USB (foto, muzika, video), Wi-Fi, „Bluetooth“ 5.0, Optical OUT, Network
VESA mounting 200x300mm
Energy SDR energinė klasė E Įjungto režimo SDR energijos poreikis 61 kWh/1000 h HDR energinė klasė G Įjungto režimo HDR energijos poreikis 128 kWh/1000 h
Made in Poland

More info

SUSIPAŽINKITE NAUJAS MODELIS 2023

„The One“ su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

„The One“ su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

Su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ filmai, laidos ir žaidimai atrodo ir skamba neįtikėtinai. Pamatykite vaizdą taip, kai jį kūrė režisierius – daugiau jokių nuviliančių scenų, kurios yra per tamsios, kad ką nors matytumėte! Aiškiai girdėkite kiekvieną žodį. Girdėkite garso efektus taip, tarsi viskas iš tikrųjų vyktų aplink jus.

„Philips“ belaidė namų sistema su „DTS Play-Fi“

„Philips“ belaidė namų sistema su „DTS Play-Fi“

Vos išpakavę girdėsite puikų ir aiškų televizoriaus garsą. Panorėję, prie „Philips“ belaidės namų sistemos su „DTS Play-Fi“ akimirksniu prijungsite visuose namuose esančias suderinamas garso kolonėles ir belaidžius garsiakalbius. Naudodami televizorių ir centrinį garsiakalbį net galite sukurti namų kino erdvinio garso sistemą.

Magiška „Ambilight“. Tik iš „Philips“.

Magiška „Ambilight“. Tik iš „Philips“.

Su „Philips Ambilight“ puiki „Philips“ televizoriaus žiūrėjimo patirtis tampa dar geresnė! LED lemputės aplink televizoriaus kraštą švyti ir keičia spalvą. Jos puikiai sinchronizuojamos su ekrane rodomo veiksmo arba muzikos spalvomis. Jos skleidžia šilumą ir kausto dėmesį. Svarstysite, kaip galėjote mėgautis televizija be jų.

Pritrenkiančios išvaizdos „The One“. „Philips P5 Picture Engine“.

„Philips P5 Engine“ perteikia tokį pat puikų vaizdą kaip ir jūsų mėgstamas turinys. Detalėse pastebimas didesnis gylis. Spalvos ryškios, o odos atspalviai atrodo natūraliai. Kontrastas toks aiškus, kad pajusite kiekvieną smulkmeną. Judesiai tobulai sklandūs.

Patinkančios pramogos ir šiek tiek „Google“ pagalbos.

Ką norite žiūrėti? „Google TV“ rasite filmų, laidų ir kito turinio iš visų jūsų programėlių ir prenumeratų. Viskas bus paruošta būtent jums. Sulauksite pasiūlymų, kuriuose bus atsižvelgta į jūsų pomėgius, ir net galėsite naudoti programėlę „Google TV“ telefone bei keliaudami kurti žiūrėtino turinio sąrašą.

Žaidimas! 120 Hz, VRR, „FreeSync“ ir itin maža įvesties delsa.

Su „Ambilight“ televizoriumi su HDMI 2.1 galite geriausiai išnaudoti visą savo naujos kartos žaidimų įrangą, pasižyminčią itin greito reagavimo žaidimu ir sklandžiai veikiančia grafika. Pašokite, pasukite monetą, praslyskite kampu. Veikia VRR ir „Freesync“ funkcijos. Su „Ambilight“ žaidimų režimu emocijos dar didesnės.