Išpardavimas! Televizorius Samsung UE60JU6472 Padidinti

Televizorius Samsung UE60JU6472

Naujiena

  • „UHD TV“
  • „Smart TV“
  • Galingas keturių branduolių procesorius

Smulkiau

1 Vienetas

Dėmesio: Sandėlyje mažas kiekis!

1 139,00 €

1 199,00 €

-60,00 €

Savybės

Ekrano technologija LED
Ekrano įstrižainė 60 inch / 151 cm
Vaizdo apdorojimas UHD Up-Scaling
Ekrano raiška Ultra HD
Smart TV Taip
Vaizdo kokybė 900 PKI
Procesoriaus tipas Keturių branduolių
3D funkcija Nėra
Skaitmeniniai imtuvai DVB-T2/C/S2
Garsas 20 W
„Ambilight“ funkcija Nėra
Galimybės Smart TV
Jungtys 4 HDMI, 3 USB, Wifi
Pagaminta Slovakija

Apie prekę

Kokybės pagerinimo iki UHD funkcija leidžia mėgautis geresniu vaizdu

Kokybės pagerinimo iki UHD funkcija leidžia mėgautis geresniu vaizdu
Dėl „Samsung UHD Picture Engine“ galite žiūrėti įvairų turinį beveik UHD formatu net jei originalus turinys nėra UHD formatu. „Samsung“ inovatyvioji keturių žingsnių skiriamosios gebos pagerinimo technologija pagerina televizijos laidų, filmų, užsakomųjų filmų ir kito turinio kokybę. Ji ne tik atkuria UHD formato turinį „4K“ skiriamąja geba, tačiau taip pat pagerina prastesnės kokybės turinį, paversdama jį beveik UHD kokybės turiniu.

* Kokybės pagerinimas priklauso nuo originalo skiriamosios gebos.

Greitai grįžkite prie žiūrėto vaizdo

Greitai grįžkite prie žiūrėto vaizdo
Kokia nauda iš daugybės išmaniojo televizoriaus programėlių ir funkcijų, jei jomis sudėtinga naudotis? Turint „Samsung“ išmanųjį televizorių, persijunginėti tarp įvairiausio turinio yra taip pat paprasta, kaip perjungti kanalą. Iš karto ir sklandžiai įjunkite televizijos programą žiūrėdami vaizdo filmuką internete ir atvirkščiai. Grįžus prie vaizdo filmuko, „Samsung“ išmanusis televizorius prisimena, kur baigėte žiūrėti, ir tęsia peržiūrą nuo tos vietos. Metas mėgautis išties išmania namų pramogų sistema.

* Ekrano vaizdo paveikslėlis yra pateikiamas kaip pavyzdys ir nebūtinai atitinka tikrąją naudotojo sąsają.
* Pavaizduotas turinys, televizijos paslaugos ir funkcijos gali būti neprieinamos kai kuriuose regionuose ir teritorijose.

Galingas keturių branduolių procesorius spartesniam veikimui

Galingas keturių branduolių procesorius spartesniam veikimui
Dėl galingo keturių branduolių procesoriaus „Samsung“ išmanusis televizorius veikia dar sparčiau. Skirtumą pastebėsite iškart: sparčiau atliekamos kelios užduotys vienu metu, spartesnis persijungimas tarp skirtingų rūšių turinio, naršymas bei sąveika. Todėl galėsite geriau mėgautis pramogomis. Žiūrėkite daugiau – laukite mažiau.

Ryškesnės spalvos – geresniam vaizdui

Ryškesnės spalvos – geresniam vaizdui
„Samsung Wide Color Enhancer“ funkcija pasitelkia pažangų vaizdo kokybės gerinimo algoritmą ir itin patobulina bet kurio vaizdo kokybę bei atskleidžia paslėptas detales. Dabar su „Wide Color Enhancer“ spalvas matykite tokias, kokios jos ir yra.

„Clear Motion Rate“ sumažina vaizdo liejimąsi

„Clear Motion Rate“ sumažina vaizdo liejimąsi
Dėl „Samsung“ pažangiosios „Clear Motion Rate“ (CMR) technologijos net itin greitai vykstantis veiksmas atkuriamas nepaprastai aiškiai. Didesnis CMR reiškia, kad vaizdas bus aiškesnis ir nesilies, todėl galėsite mėgautis kokybiškai rodomais veiksmo filmais, sporto varžybomis ir kitu turiniu. Ši technologija veikia dėl pagerinto skydelio naujinimo dažnio, vaizdo procesoriaus spartos ir foninio apšvietimo technologijos. Ji užtikrina kokybiškesnį vaizdą.

Mėgaukitės visavertės daugialypės terpės potyriais savo svetainėje

Mėgaukitės visavertės daugialypės terpės potyriais savo svetainėje
Su aukštos raiškos daugialypės terpės sąsajos (HDMI) įvadais „Samsung“ televizorius jūsų svetainę pavers daugialypės terpės pramogų centru. HDMI suteikia aukštos raiškos skaitmeninių duomenų perdavimą dideliu greičiu iš kelių įrenginių tiesiai į jūsų televizorių.

Žiūrėkite filmus iš savo USB atmintuko

Žiūrėkite filmus iš savo USB atmintuko
Naudodami „ConnectShare Movie“ prie savo televizoriaus prijunkite USB atmintinę arba standųjį diską ir akimirksniu mėgaukitės filmais, nuotraukomis arba muzika. Dabar pačiu įvairiausiu turiniu galite mėgautis patogiai įsitaisę savo svetainėje ir žiūrėdami televizorių.

* Palaikomi formatai: AVI, ASF, MP3, JPEG ir kt. Visus palaikomus formatus rasite naudotojo vadove

Prisijunkite prie interneto be laidų

Prisijunkite prie interneto be laidų
Naudodami integruotąją belaidžio ryšio vietinio tinklo įrangą, supaprastinkite savo televizoriaus jungimosi galimybes neprijungdami papildomų išorinių prietaisų ir išlaikykite patrauklų dizainą.