Televizorius PHILIPS 43PUS7506/12

Naujiena

Smulkiau

Skambinkite: +370 698 46 220

369,00 €

399,00 €

-30,00 €

Savybės

Ekrano įstrižainė 43 inch / 108 cm
Ekrano technologija 4K UHD LED
Vaizdo apdorojimas „P5 Perfect Picture Engine“
Ekrano raiška Ultra HD
Smart TV Taip
Procesoriaus tipas „Quad Core“
Skaitmeniniai imtuvai DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Garsas 20 W RMS
„Ambilight“ funkcija Nėra
Galimybės Wi-Fi, Smart TV, „SAPHI“
Jungtys 3 HDMI, 2 USB, Optical out, „Ethernet“ LAN RJ-45, Ausinių išvestis, Bendroji sąsaja „Plus“ (CI+)
VESA tvirtinimas Taip
Energija SDR energinė klasė G, Įjungto režimo SDR energijos poreikis 63 kWh/1000 h, HDR energinė klasė G, Įjungto režimo HDR energijos poreikis 100 kWh/1000 h
Pagaminta Lenkija

Apie prekę

SUSIPAŽINKITE NAUJAS MODELIS 2021

„Philips P5 Engine“ VAIZDO PROCESORIUS

„Philips P5 Perfect Picture Engine“ perteikia vaizdą taip puikiai kaip ir mėgstamą turinį. Ar žiūrite sporto transliaciją per „YouTube“, „Ultra HD“ raiškos serialą per „Netflix“, ar žaidžiate naudodami didelę rezoliuciją, sistema ištaiso šaltinio netobulumus ir patobulina formas, spalvas, kontrastą ir judesį. Detalės atrodo pastebimai gilesnės. Spalvos ryškios, o odos atspalviai natūralesni. Kontrastas toks aiškus, kad pajusite sprogimų karštį ir lazerinių sprogimų stiprumą. Judesys itin sklandus, tad akys nenukryps nuo kamuolio, nesvarbu, kaip greitai vyks žaidimas.

Programų įjungimas vienu mygtuku, įskaitant „Netflix“ ir „Prime Video“.

SAPHI yra greita, intuityvi operacinė sistema, su kuria naudoti „Philips Smart“ televizorių vienas malonumas. Mėgaukitės puikia vaizdo kokybe ir vieno mygtuko spustelėjimu įjungiamu aiškiu, piktograminiu meniu. Lengvai valdykite televizorių ir greitai raskite populiarias „Philips Smart“ televizoriaus programas, įskaitant „YouTube“, „Netflix“ ir „Amazon Prime Video“.


HDR TIKROVIŠKI VAIZDAI

Didelis dinaminis diapazonas (HDR) suteikia visiškai kitokių vaizdinių pojūčių. Neįtikėtinas šviesumas, neprilygstamas kontrastas ir kvapą gniaužiančios spalvos – vaizdai tiesiog atgyja, nes sukuriamas didesnis ryškumas išlaikant sodrius, įvairesnius tamsius atspalvius. Ši technologija padeda atkurti platesnį spalvų spektrą, kuris anksčiau buvo neįmanomas televizoriuose, todėl galite mėgautis vaizdas, kurie sustiprina pojūčius ir sužadina jausmus. Tai tikrai patiks kino teatrų ir filmų mėgėjams!

ĮSPŪDINGA KIEKVIENA DETALĖ

„Philips Ultra Resolution“ konvertavimas leidžia mėgautis „Ultra HD“ prilygstančia vaizdo kokybe, nesvarbu, ką žiūrite – net jei tai nėra „Ultra HD“ šaltinis. Galite gėrėtis didesniu ryškumu, vaizdo gilumu, išskirtiniu kontrastu, sklandžiais ir natūraliais judesiais ir stulbinamu detalumu.