Ausinės Philips Fidelio T1BK/00

Naujiena

 • 10 mm + BA garsiakalbiai
 • Aktyvus triukšmo pašalinimas „Noise Cancellation Pro+“
 • Įdedamos į ausis
 • Bluetooth 5,2
 • Jautrumas 103 dB (1 kHz)
 • Dažninė charakteristika 7-40000 Hz
 • Baterija iki 48 valandų
 • Pilnas įkrovimas 2 valandos
 • Atsparumas vandeniui IPX4
 • Garantija 24 mėn

Smulkiau

Dėmesio: Sandėlyje mažas kiekis!

199,00 €

Apie prekę

Sukurta keliaujantiems.

 • Tikroviškas „Fidelio“ garsas
 • „Noise Canceling Pro+“
 • Vėjo triukšmo slopinimas
 • Aukščiausia kokybė ir universalumas
„Philips Fidelio“. Sodrus, tikroviškas garsas

„Philips Fidelio“. Sodrus, tikroviškas garsas

Elektroninė šokių muzika ar rokas, klasikinė ar hiphopas – su šiomis audiofilams skirtomis ausinėmis viską girdėsite taip, lyg būtumėte studijoje. Subalansuoti garsiakalbiai su magnetais skleidžia dinamišką diskantą ir sodrius, tikroviškus vokalo garsus. Dinaminiai garsiakalbiai skleidžia sodrius, tikslius bosinius garsus ir atskleidžia instrumentų struktūrą.

Įsijauskite bet kur. „Noise Canceling Pro+“

Įsijauskite bet kur. „Noise Canceling Pro+“

Nesvarbu, kur esate, šios tikrai belaidės ausinės sukuria puikią klausymosi erdvę. Hibridiniam triukšmo slopinimui naudojama naujausia aparatinė įranga ir pažangus garso apdorojimas, kad būtų užblokuoti nepageidaujami garsai. Triukšmą slopinantys „Comply“ putplasčio ausinių antgalių dangteliai padeda saugiai ir patogiai įsijausti.

Sukurta klausymui. Aukščiausios klasės „Fidelio“ dizainas

Sukurta klausymui. Aukščiausios klasės „Fidelio“ dizainas

Pasinerkite į tokį unikalų stilių kaip ir jūsų muzika. Tikras „Fidelio“ dizainas su apvaliomis, poliruoto metalo detalėmis ant šių įspūdingų ausinių. Reljefinės „Muirhead“ odos apdaila lenktam metaliniam įkrovimo dėklui suteikia švelnumo ir modernumo pojūtį.

Itin aiškūs skambučiai. Vėjo triukšmo mažinimas.

Itin aiškūs skambučiai. Vėjo triukšmo mažinimas.

Keli mikrofonai ir specialus algoritmas padeda sutelkti dėmesį į jūsų balso garsą bei sumažinti aplinkinio pasaulio triukšmą. Net vėjo garsas yra išfiltruojamas, kad pašnekovas jus aiškiai girdėtų, kai skambinate būdami lauke.

„Philips“ ausinių programa. Individualiai pritaikykite patirtį

„Philips“ ausinių programa. Individualiai pritaikykite patirtį

Naudodami „Philips“ ausinių programėlę galite reguliuoti triukšmo slopinimo lygį perjungdami iš anksto nustatytus režimus. Be to, programėlę galite naudoti vėjo triukšmo slopinimui įjungti. Vienodintuvas padeda tiksliai sureguliuoti dažnines charakteristikas pagal jūsų asmeninius poreikius.

Jutikliniai valdikliai ir paprastas prijungimas

Jutikliniai valdikliai ir paprastas prijungimas

Su jutikliniais valdikliais viskas paprasčiau, o naudojant „Bluetooth“ daugiataškį ryšį vienu metu galite prijungti telefoną („iOS“ ar „Android“) ir nešiojamąjį kompiuterį. „Google Fast Pair“ vienu palietumu susieja su suderinamu „Android“ prietaisu.

Puikus garsas transliuojant bet kuriuo telefonu

Kad ir kokią transliavimo paslaugą naudojate, šios tikrai belaidės ausinės atkurs geriausią įmanomą garsą. Automatiškai parenkamas geriausiai su jūsų telefonu ar planšetiniu kompiuteriu veikiantis kodekas. Nesvarbu, ar naudojate „iOS“, ar „Android“ prietaisus, jums patiks klausytis puikaus, detalaus garso.

Daugiau muzikos. Veikia 48 val. naudojant įkrovimo dėklą

Su šiomis visiškai įkrautomis ausinėmis ir visiškai įkrautu dėklu galite klausytis muzikos keliaudami ilgiau nei dieną. Be to, muzika sustabdoma, jei išsiimate ausinę, tad niekad nepraleisite nė vieno takto. Dėklą galima įkrauti belaidžiu būdu.