Bluetooth kolonėlė PHILIPS BT6900A/00

Naujiena

Smulkiau

Šiuo metu neturime

89,00 €

Apie prekę

 • „Anti-clipping“ funkcija užtikrina didelio garsumo, neiškraipytą skambesį

  „Anti-clipping“ funkcija užtikrina didelio garsumo, neiškraipytą skambesį

  Dėl „Anti-clipping“ funkcijos muzikos galite klausytis garsiau, išlaikydami aukštą kokybę net ir išsikraunant baterijai. Priimami įvesties signalai nuo 300 mV iki 1 000 mV, o garsiakalbiai apsaugomi nuo pažeidimų iškraipant. Ši įdiegta funkcija stebi per stiprintuvą einančios muzikos signalą ir maksimumus išlaiko nustatytose ribose, neleisdamas muzikai būti iškraipytai, išlaikant didelį jos garsumą. Nešiojamo garsiakalbio gebėjimas atkurti muzikinius maksimumus mažėja senkant baterijai, tačiau dėl senkančios baterijos atsiradusius maksimumus sumažina „anti-clipping“ funkcija.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ prietaisų, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • Stiprus „Bluetooth“ ryšys iki 30 m arba 100 ft

  Stiprus „Bluetooth“ ryšys iki 30 m arba 100 ft

  Laisvai judėkite su išmaniuoju telefonu ir nesijaudinkite, kad nutrūks muzika. „EverPlay“ garsiakalbis pasižymi neįtikėtinai stabiliu ir ilgo veikimo, iki 30 metrų arba 100 pėdų, „Bluetooth“ ryšiu, kuris yra tris kartus ilgesnis nei pramoniniai standartai. Garsiakalbiai turi jautrias antenas ir radijo dažnių filtrus, kurie iki minimumo mažina foninius trikdžius.

 • Su greituoju įkrovimu garsiakalbis įkraunamas 3 kartus greičiau

  Su greituoju įkrovimu garsiakalbis įkraunamas 3 kartus greičiau

  Paprastai reikia šiek tiek laiko, kad įkrautumėte garsiakalbį. „EverPlay“ turi greitojo įkrovimo parinktį, su kuria garsiakalbis įkraunamas tris kartus greičiau nei su įprastu USB adapteriu. Naudodami „Qualcomm Quick-Charge“ adapterį (nepridedamas), kurį dažnai naudoja su naujais „Android“ telefonais, norėdami įkrauti garsiakalbį, tai padarysite daug greičiau.

 • Akumuliatoriaus indikatoriaus, skirtas lengvai energijos lygiui pažiūrėti

  Akumuliatoriaus indikatoriaus, skirtas lengvai energijos lygiui pažiūrėti

  Galiausiai, „Bluetooth“ garsiakalbyje galite paprastai ir aiškiai matyti jo likutinę įkrovą! Tiesiog paspauskite „EverPlay“ maitinimo mygtuką, norėdami pamatyti, kiek liko akumuliatoriaus energijos.

 • Patvari konstrukcija – atsparus smūgiams, dulkėms ir vandeniui (IP57)

  Patvari konstrukcija – atsparus smūgiams, dulkėms ir vandeniui (IP57)

  „EverPlay“ garsiakalbis yra labai patvarus ir atsparus dulkėms, smūgiams ir vandeniui. Dulkės negali paveikti garsiakalbio veikimo. Jis atsparus nardinimui vandenyje, jei nardinamas į iki 1 metro gylį iki 30 min. Tai reiškia, kad jo nesugadinsite maudydamiesi duše, patekę į lietų arba įkritę į vandenį. Kadangi yra atsparus smūgiams, šis produktas buvo išbandytas „kankinimų kameroje“, kurioje buvo atliekamas ridenimo ir supimo testas ir imituojamas 5 metų produkto naudojimo patikimumas. „EverPlay“ turi iš tikrųjų patvarią konstrukciją!

 • Aukštos kokybės „DuraFit“ medžaga

  Aukštos kokybės „DuraFit“ medžaga

  „DuraFit“ medžiagos garsiakalbio danga yra funkcionali ir estetiškai atrodo. Viršutinė guminė danga dengia priderintą akcentuojamos spalvos audinį, neslystanti, įbrėžimams atspari ir plaunama medžiaga turi papildomą apsaugą, o unikali rombinio tinklelio struktūra kuria modernesnį, įmantresnį stilių.

 • Galingas garsas iš „front-firing“ neodimio garsiakalbio

  „EverPlay“ garsiakalbis nepripažįsta jokių kompromisų, kai kalbama apie kokybišką garsą. Su „front-firing“ neodimio garsiakalbiu jis perteikia aiškų, natūralų, galingą garsą, pasižymintį sodriais ir raiškiais bosais. Idealiai tinka bet kokio stiliaus muzikai, nesvarbu, kur ją grojate: lauke ar patalpoje

 • Bosiniai garsiakalbiai, skirti papildomiems bosams ir jų sklaidai

  Būdamas kompaktiškas ir turėdamas didelį bosų sklaidos plotą „EverPlay“ garsiakalbis skleidžia galingą garsą. Jis perteikia papildomus bosus ir jų sklaidą.

 • Integruotas mikrofonas – galimybė skambinti naudojantis laisvų rankų įranga

  Šis garsiakalbis su integruotu mikrofonu taip pat veikia kaip telefono garsiakalbis. Kai jums kas nors skambina, muzika sustabdoma, ir jūs galite kalbėti per garsiakalbį. Skambinkite verslo susitikimo klausimais arba draugui vakarėlio metu – ši sistema bet kokiu atveju veikia puikiai.

 • USB laidas yra dvigubas kaip dirželis

  Įkrauti dar niekada nebuvo taip lengva. Kai akumuliatorius beveik išsikrovęs, naudokite patogų „du viename“ dirželį-USB įkrovimo laidą. Įjunkite jį, kad būtų tiekiamas maitinimas, arba naudokite garsiakalbiui prie krepšio pritvirtinti, kad galėtumėte lengvai nešti.