Televizorius PHILIPS OLED 55POS9002/12 Android

Naujiena

    https://www.eisa.eu/wp-content/uploads/2017/08/EISA-Award-Logo-Philips-55POS9002-300x162.png

Smulkiau

1 Vienetas

Dėmesio: Sandėlyje mažas kiekis!

1 699,00 €

2 099,00 €

-400,00 €

Savybės

Ekrano įstrižainė 55 inch / 139 cm
Ekrano technologija OLED
Vaizdo apdorojimas „P5 Engine“, „Perfect Pixel Ultra HD"
Ekrano raiška Ultra HD
Smart TV Taip, Android
Procesoriaus tipas „Quad Core“
3D funkcija Nėra
Skaitmeniniai imtuvai DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Garsas 30 W RMS
„Ambilight“ funkcija Yra
Galimybės Ambilight 3XL, Wi-Fi, Smart TV, Android OS: 6.0 („Marshmallow“), 16GB atmintis, pultas su klaviatūra
Jungtys 4 HDMI, 3 USB, Optical out, „Ethernet“ LAN RJ-45
VESA tvirtinimas 400 x 400 mm
Energija B
Pagaminta Lenkija

Apie prekę


SUSIPAŽINKITE SU NAUJOS KARTOS

„PHILIPS ANDROID ™“2017

„Philips Android TV ™“

„Philips Android TV ™“ siūlo platų ir skirtingų kategorijų programėlių pasirinkimą: programos; žaidimai; transliacijos; interneto televizija ir kt. „Philips“ televizorius su „Android TV“ leis mėgautis visu „Google Play ™“ turiniu didžiuliame ekrane.

MĖGAUKITĖS ŽAIDIMAIS DIDELIAME EKRANE

Išsirinkite savo mėgstamiausią žaidimą iš „Google Play ™“ ir žaiskite dideliame ekrane. „Google Play ™“ suteikia galimybę mėgautis šimtais žaidimų savo televizoriaus ekrane. Atsisiųskite arba transliuokite juos ir linksmai leiskite laiką valandų valandas. Be visų nuostabių „Google Play ™“siūlomų programų, mes norime pasiūlyti kelias mūsų sukurtas programas. Naudokite interneto televizijos, žinių, mokomąsias, transliacijų ir orų programas.

DALINKITĖS TURINIU „Google Cast ™“

Naudodamiesi „Google Cast ™“ galite belaidžiu ryšiu transliuoti filmus, laidas ir programas iš telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio „ Philips“ televizoriaus ekrane – nereikia jokių papildomų įrenginių. Išbandykite vis didėjantį transliacijos pritaikytų programų asortimentą, kuriame rasite „Netflix“, „YouTube“ ir kt.

HDR TIKROVIŠKI VAIZDAI

Didelis dinaminis diapazonas (HDR) suteikia visiškai kitokių vaizdinių pojūčių. Neįtikėtinas šviesumas, neprilygstamas kontrastas ir kvapą gniaužiančios spalvos – vaizdai tiesiog atgyja, nes sukuriamas didesnis ryškumas išlaikant sodrius, įvairesnius tamsius atspalvius. Ši technologija padeda atkurti platesnį spalvų spektrą, kuris anksčiau buvo neįmanomas televizoriuose, todėl galite mėgautis vaizdas, kurie sustiprina pojūčius ir sužadina jausmus. Tai tikrai patiks kino teatrų ir filmų mėgėjams!

ĮSPŪDINGA KIEKVIENA DETALĖ

„Philips Ultra Resolution“ konvertavimas leidžia mėgautis „Ultra HD“ prilygstančia vaizdo kokybe, nesvarbu, ką žiūrite – net jei tai nėra „Ultra HD“ šaltinis. Galite gėrėtis didesniu ryškumu, vaizdo gilumu, išskirtiniu kontrastu, sklandžiais ir natūraliais judesiais ir stulbinamu detalumu.

PUIKUS APLINKOS APŠVIETIMAS

„Philips Ambilight“ televizoriai suteikia dar vieną dimensiją. Skleidžiant šviesą iš televizoriaus šonų ant gale esančios sienos vaizdas išplečiamas už ekrano ribų, o kambaryje sukuriama puiki aplinka. Pasitelkus išmanųjį LED apšvietimą, visas ekrane rodomas vaizdas derinamas prie apšvietimo. Taigi visada jausitės taip, lyg skrietumėte tarp žvaigždžių, nesvarbu, koks nustatymas.