Išpardavimas! Stereo stiprintuvas Denon PMA-900HNE Padidinti

Stereo stiprintuvas Denon PMA-900HNE

Naujiena

  • Kanalų skaičius 2.1
  • 2 x 85 W RMS (RMS 4Ω)
  • A+B zonos
  • Internetinis radijas
  • HEOS® Integruota programinė įranga
  • Bluetooth / AirPlay 2
  • Garantija 24 mėn

PMA-900HNE_DCD-900NE_EISA_PDP_250x180.pn

Smulkiau

Skambinkite: +370 698 46 220

749,00 €

849,00 €

-100,00 €

Apie prekę

DENON PMA-900HNE

Denon PMA-900HNE Integruotas tinklo stereo stiprintuvas su HEOS@

Srautinio perdavimo stiprintuvas su analogine ir skaitmenine jungtimi

Naudokite savo balsą ir transliuokite mėgstamas muzikos paslaugas per Alexa į savo Denon produktą su įtaisytuoju HEOS®. Paprašykite Alexa leisti muziką iš Spotify, Amazon Music HD, TIDAL ir kt. Padidinkite arba sumažinkite garsumą, pristabdykite, nutildykite ir paleiskite kitą dainą – visa tai savo balsu. Norėdami pradėti transliaciją naudodami Alexa balso komandas, atidarykite „Alexa“ programą ir pasirinkite „Įgūdžiai“. Pridėkite HEOS Home Entertainment, kad įjungtumėte. Tada eikite į „Smart Home“ „Alexa“ programos meniu ir pasirinkite „Įrenginiai ir atradimas“ arba pasakykite „Alexa, discover my devices.

Pažangus High Current didelės srovės 85 W integruotas stiprintuvas

Pažangus didelės srovės Hi-Fi tinklo stiprintuvas su 85 W vienam kanalui, kad galėtumėte mėgautis Denon Hi-Fi garsu, sklandžiai integruotu su naujausia srautinio perdavimo technologija

Bluetooth i AirPlay 2

HEOS® Integruota belaidė kelių kambarių muzikos srautinio perdavimo technologija leidžia klausytis įvairių muzikos paslaugų iš interneto

Bendradarbiavimas su kitais komponentais

Įkurta 1910 m., Denon turi gilų „pirmųjų“ garso technologijų paveldą – nuo ​​pirmojo Japonijos garso elektronikos gamintojo iki pirmųjų pasaulyje komercinių kompaktinių diskų gamybos. Ši kryptinga investicija į garso tyrimus ir plėtrą užtikrina, kad kiekvieną kartą klausydamiesi gausite naujausias technologijas ir aukščiausią kokybę.

Pažangi didelės srovės viena grandinė push-pull

"Push-Pull": platus dažnių juostos plotis leidžia užfiksuoti viską - nuo gilių žemų dažnių iki detalių aukštų dažnių. AHC konstrukcija užtikrina suderinamumą su įvairiais garsiakalbių tipais ir varžomis. Vibracijai atspari konstrukcija su tiesioginio mechaninio įžeminimo konstrukcija: klausykitės muzikos su nepriekaištingomis detalėmis ir kokybe, kuriai neturi įtakos klausymosi aplinka.

Hi-Res garsas

Galimybė iššifruoti didelės raiškos garso ALAC, FLAC ir WAV neprarandančius failus iki 24 bitų/192 kHz, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius (SACD audiofilų formatas) leidžia mėgautis kiekviena nata lygiai taip pat kaip atlikėjas skirta.