TV PHILIPS 55PML9008/12

New

More details

Warning: Last items in stock!

799,00 €

899,00 €

-100,00 €

Data sheet

Diagonal screen size 55 inch
Display Technology 4K Ultra HD MiniLED
Image Processing „P5 Picture Engine“ - 120Hz
screen Resolution Ultra HD
Smart TV Yes
CPU Quad Core
Skype HDR10+ / HLG (hibridinis gama logaritmas)
Digital tuner DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Sound 40 W
Ambilight Yes
Facilities Philips Smart TV with improved OS
Connections 4 HDMI, 2 USB (foto, muzika, video), Wi-Fi, „Bluetooth“ 5.0, Optical OUT, Network
VESA mounting 300x300mm
Energy SDR energinė klasė F Įjungto režimo SDR energijos poreikis 77 kWh/1000 h HDR energinė klasė G Įjungto režimo HDR energijos poreikis 158 kWh/1000 h
Made in Poland

More info

SUSIPAŽINKITE NAUJAS MODELIS 2023

Big-screen brilliance. For every dramatic moment

Jums patiks tikroviškas vaizdas 

Itin aiškus kontrastas. Ypatingas sodrumas. „MiniLED“ televizoriai yra tobulesni už LED televizorius, nes juose yra šimtai išmaniųjų apšvietimo zonų, kurios savarankiškai pritemsta ir šviečia, kad būtų sukurtas neįtikėtinai įspūdingas vaizdas.

Puikus televizorius. Jokio vargo. „Philips Smart TV“.

Puikus televizorius. Jokio vargo. „Philips Smart TV“.

Mūsų naujasis išmanusis televizorius veikia greitai. Jums patinka serialai? Galite žiūrėti tiesiog namų ekrane. Jei ieškote ko nors naujo, galite naršyti kategorijas, pvz., veiksmo filmų ar dramų, ir vienoje vietoje matyti geriausių transliacijų pasiūlymus.

„The One“ su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

„The One“ su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

Su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ filmai, laidos ir žaidimai atrodo ir skamba neįtikėtinai. Pamatykite vaizdą taip, kai jį kūrė režisierius – daugiau jokių nuviliančių scenų, kurios yra per tamsios, kad ką nors matytumėte! Aiškiai girdėkite kiekvieną žodį. Girdėkite garso efektus taip, tarsi viskas iš tikrųjų vyktų aplink jus.

„Philips“ belaidė namų sistema su „DTS Play-Fi“

„Philips“ belaidė namų sistema su „DTS Play-Fi“

Vos išpakavę girdėsite puikų ir aiškų televizoriaus garsą. Panorėję, prie „Philips“ belaidės namų sistemos su „DTS Play-Fi“ akimirksniu prijungsite visuose namuose esančias suderinamas garso kolonėles ir belaidžius garsiakalbius. Naudodami televizorių ir centrinį garsiakalbį net galite sukurti namų kino erdvinio garso sistemą.

Magiška „Ambilight“. Tik iš „Philips“.

Magiška „Ambilight“. Tik iš „Philips“.

Su „Philips Ambilight“ puiki „Philips“ televizoriaus žiūrėjimo patirtis tampa dar geresnė! LED lemputės aplink televizoriaus kraštą švyti ir keičia spalvą. Jos puikiai sinchronizuojamos su ekrane rodomo veiksmo arba muzikos spalvomis. Jos skleidžia šilumą ir kausto dėmesį. Svarstysite, kaip galėjote mėgautis televizija be jų.

Pritrenkiančios išvaizdos „The One“. „Philips P5 Picture Engine“.

„Philips P5 Engine“ perteikia tokį pat puikų vaizdą kaip ir jūsų mėgstamas turinys. Detalėse pastebimas didesnis gylis. Spalvos ryškios, o odos atspalviai atrodo natūraliai. Kontrastas toks aiškus, kad pajusite kiekvieną smulkmeną. Judesiai tobulai sklandūs.

Žaidimas! 120 Hz, VRR, „FreeSync“ ir itin maža įvesties delsa.

Su „Ambilight“ televizoriumi su HDMI 2.1 galite geriausiai išnaudoti visą savo naujos kartos žaidimų įrangą, pasižyminčią itin greito reagavimo žaidimu ir sklandžiai veikiančia grafika. Pašokite, pasukite monetą, praslyskite kampu. Veikia VRR ir „Freesync“ funkcijos. Su „Ambilight“ žaidimų režimu emocijos dar didesnės.