„Philips Android TV ™“pradeda išmaniųjų televizorių revoliuciją

Šiais laikais parduotuvėje rasti gerą televizorių, kuris būtų ne „išmanusis“ jau yra beveik nebeįmanoma. Bet jei manote, kad „išmanusis“ televizorius skiriasi nuo paprastojo tik tuo, kad turi USB jungtį, gali įrašinėti filmus ar rodyti laidų programą, klystate. Pirmasis Europoje „Philips“ „išmanusis“ televizorius su „Android“ operacinės sistemos platforma turi kur kas daugiau nei galima įsivaizduoti.

Visi „išmaniųjų“ televizorių gamintojai lig šiol turėjo juos vienijančią problemą – savas aplikacijų platformas, iš esmės ribojančias žiūrovų pasirinkimą ar prieigą prie turinio internete. „Philips“ rado puikiausią išeitį, kaip išsiskirti šioje suspaustoje „išmaniųjų“ televizorių rinkoje, sukurdama pirmąjį Europoje televizorių su visuotine „Android“ operacine sistema, taip vienu sprendimu suteikdama galimybę žiūrovui pasiekti viską, kas tik sutalpinta „Google“ erdvėje. Na, beveik viską, nes tokio tipo televizoriuje kol kas nėra „lietimui jautriems ekranams“ „Touch Screen“ skirtų aplikacijų. Be to, „Android“ operacinė sistema ne pakeičia tas aplikacijas, kurios lig šiol buvo sukurtos „Philips“ „išmaniesiems“ televizoriams, bet efektyviai jas papildo viskuo, kas yra sukurta „Google“, kuriai savo ruožtu tai irgi yra naudingas sprendimas, nes lig šiol „Android“ aplikacijos buvo kuriamos tik „išmaniesiems“ telefonams bei planšetėms.

„Philips Android TV ™“

„Philips Android TV ™“ siūlo platų ir skirtingų kategorijų programėlių pasirinkimą: programos; žaidimai; transliacijos; interneto televizija ir kt. „Philips“ televizorius su „Android TV“ leis mėgautis visu „Google Play ™“ turiniu didžiuliame ekrane.

Mėgaukitės žaidimais dideliame ekrane

Išsirinkite savo mėgstamiausią žaidimą iš „Google Play ™“ ir žaiskite dideliame ekrane. „Google Play ™“ suteikia galimybę mėgautis šimtais žaidimų savo televizoriaus ekrane. Atsisiųskite arba transliuokite juos ir linksmai leiskite laiką valandų valandas. Be visų nuostabių „Google Play ™“siūlomų programų, mes norime pasiūlyti kelias mūsų sukurtas programas. Naudokite interneto televizijos, žinių, mokomąsias, transliacijų ir orų programas.

Dalinkitės turiniu „Google Cast ™“

Naudodamiesi „Google Cast ™“ galite belaidžiu ryšiu transliuoti filmus, laidas ir programas iš telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio „ Philips“ televizoriaus ekrane – nereikia jokių papildomų įrenginių. Išbandykite vis didėjantį transliacijos pritaikytų programų asortimentą, kuriame rasite „Netflix“, „YouTube“ ir kt.

Daug žmonių, daug dominančių dalykų

Daugiau filmų, daugiau naujienų, daugiau žaidimų: viskas pasiekiama patogiai sėdint ant sofos. Su „Philips Android“ televizoriumi galėsite prisijungti prie programų, kurių kiekis ir įvairovė vis didėja ir kurios puikiai tinka jūsų poreikiams bei nuotaikai. Be „Google Play“ parduotuvės „Android“ televizoriuje sukūrėme ir kitų puikių programų, kad dar labiau mėgautumėtės gyvenimu. Žiūrėkite naujienas, transliuojamas naujausių hitų serijas, praleistas televizijos laidas, patikrinkite orų prognozes ir naršykite, norėdami rasti patinkančios muzikos. Jei jaučiatės kiek priblokštas, „Philips Android“ televizija jus išgelbės pateikdama pasiūlymų, paremtų tuo, kas jums patinka.

„Philips Android TV ™“ parametrai

  • Procesorius „Quad Core ARM Cortex A-53“ 1.1Ghz

  • Vaizdo plokštė „ARM Mali-T860 MP2“

  • Operatyvinė atmintis RAM 2GB

  • Vidinė atmintis 16 GB ir didinama

  • OS „Android™“ 6.0 „Marshmallow“ naujinama iki „Android™“ 7.0 „Nougat“